tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2018

Policjanci przejęli 25 g marihuany od 21-letniego mieszkańca Tychów

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który przy sobie oraz w garażu posiadał środki odurzające. Policjanci przejęli marihuanę, z której łącznie można by przygotować ponad 50 dilerskich działek tego narkotyku. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci przejęli 25 g marihuany od 21-letniego
Policjanci przejęli 25 g marihuany od 21-letniego mieszkańca Tychów · fot. KMP Tychy


Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 21-letniego mieszkańca Tychów. Policjanci przy nim oraz w jego garażu znaleźli zielony susz, który okazał się być marihuaną. Łącznie kryminalni zabezpieczyli około 25 gramów tego narkotyku, z którego można by przygotować ponad 50 dilerskich działek. O dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. W świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie takiej ilości środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci przejęli 25 g marihuany od 21-letniego
Policjanci przejęli 25 g marihuany od 21-letniego mieszkańca Tychów · fot. KMP Tychy

BM / tychy.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.