Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 stycznia 2018

Instruktor surfingu poszukiwany! Wodny Park Tychy prowadzi nabór

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach poszukuje kandydatów na stanowisko instruktora surfingu w Wodnym Parku Tychy.

Do zadań instruktora należeć będzie zorganizowanie i prowadzenie programów zajęć o różnym stopniu zaawansowania; praktyczne prowadzenie zajęć ruchowo-instruktażowych, zgodnie z zatwierdzonym „Instruktażem zajęć”; stałe sprawowanie opieki nad osobą korzystającą z Surfingu; wyjaśnianie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa; promowanie strefy poprzez organizowanie pokazów własnych umiejętności i technik surfowania; prawidłowa obsługa wyposażenia w Strefie, zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcjami obsługi, kontrola stanu technicznego i jakości sprzętu; zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie, a także budowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku Tychy i kontaktu z klientem.

Od kandydatów wymaga się minimum średniego wykształcenia; ukończonych kursów uprawniających do prowadzenia zajęć, potwierdzonych odpowiednimi dokumentami; tematycznej wiedzy z zakresu organizacji i prowadzenia zajęć instruktażowych oraz zorientowania na klienta. Kandydaci muszą wykazać się również podzielnością uwagi, spostrzegawczością i refleksem. Ponadto powinni być samodzielni, kreatywni i zdyscyplinowani. Chętni do objęcia stanowiska powinni odznaczać się dobrą organizacją pracy i odpowiedzialnością. Wymaga się od nich skutecznej realizacji postawionych celów oraz umiejętności aktywnego poszukiwania rozwiązań, a także dyspozycyjności. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

RCGW oferuje: stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy, motywacyjny system wynagrodzeń, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12.

W zgłoszeniu należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno - Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015r., poz. 2135.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

BM / tychy.info, źródło: Wodny Park Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.