Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 stycznia 2018

PKM Tychy szuka kierowców autobusów i mechaników!

W związku z rozwojem systemu transportu publicznego w Tychach i modernizacją zajezdni, PKM Tychy poszukuje pracowników na stanowiska kierowcy autobusu i mechanika. Praca od zaraz!

Do głównych obowiązków kierowców należy bezpieczny przewóz pasażerów na liniach komunikacyjnych Spółki, zgłaszanie zauważonych w czasie jazdy usterek i uszkodzeń pojazdu, a także informowanie dyspozytora o wystąpieniu utrudnień na trasie. PKM oferuje stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, świadczenia socjalne oraz odzież służbową.

praca dla kierowców autobusów


Z kolei osoby ubiegające się o stanowisko mechanika powinny wykazać się znajomością mechaniki samochodowej i budowy pojazdów, a także umiejętnością napraw pojazdów. Od kandydatów wymaga się wykształcenia zawodowego na kierunku mechanika samochodowa oraz co najmniej 2-letniej praktyki. Mile widziane jest prawo jazdy kat. D lub C oraz umiejętność diagnostyki komputerowej.

praca dla mechaników


Aplikacje (CV i list motywacyjny) na powyższe stanowiska można składać w sekretariacie spółki bądź drogą elektroniczną: sekretariat@pkmtychy.pl.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.