Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018

Lokale gastronomiczne w szpitalu na wynajem, jeden z ogródkiem letnim!

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach szuka nowych dzierżawców lokali gastronomicznych.

Szpital oferuje na wynajem dwa lokale gastronomiczne:
  • o powierzchni 121 m2 w holu na I piętrze przy głównym przejściu na oddziały,
  • o powierzchni 55 m2 na parterze budynku od strony parku, w tym pomieszczenie zlokalizowane przy wyjściu do parku, fragment przylegającego holu i teren na zewnątrz umożliwiający prowadzenie ogródka letniego.


Szczegóły oferty dla każdego z lokali można znaleźć na stronie www.bip.szpitalmegrez.pl w zakładce „Konkursy na najem powierzchni”. Oferty można składać do 10 stycznia.

- Klientami lokali i punktów zlokalizowanych na terenie szpitala jest ponad 800 zatrudnionych osób, 30 studentów Uniwersytetu Medycznego i 20 absolwentów studiów na stażach podyplomowych. Ponadto na oddziałach przebywa w dni powszednie około 300 pacjentów, w ciągu dnia w szpitalu przebywają również pacjenci niehospitalizowani oraz osoby odwiedzające chorych leczonych stacjonarnie - podkreśla dyrekcja szpitala.

W sprawach proceduralnych związanych z konkursem można się kontaktować z Działem Organizacyjno-Prawnym pod numerem: (32) 235-53-74, w sprawach merytoryczno-technicznych z Działem Techniczno-Gospodarczym pod numerem: (32) 325-51-21.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.