tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • 2 stycznia 2018

[ZDJĘCIA, WIDEO] Pożar zajazdu przy DK1. Spłonęła znaczna część budynku

W poniedziałek po godzinie 15.00 w zajeździe przy krajowej jedynce w Kobiórze wybuchł pożar. W akcji gaśniczej brało udział kilka zastępów straży z rejonów Tychów i Pszczyny. Na szczęście nikomu nic się nie stało, gdyż zajazd był w tym dniu nieczynny. Niestety pożar pochłonął znaczną część budynku.

ReklamaPożar wybuchł po godzinie 15.00. Na miejsce natychmiast po zgłoszeniu zadysponowane zostały zastępy straży z Tychów, Pszczyny, Kobióra, Piasku oraz Studzienic. Pożarem objęta była drewniana konstrukcja oraz wyposażenie zajazdu. Tylko dzięki szybkiej reakcji strażaków nie doszło do całkowitego spalenia obiektu. Działania straży trwały ponad dwie godziny. W trakcie gaszenia pożaru na miejscu obecny był właściciel zajazdu. Na czas działań gaśniczych ruch w kierunku Tychów odbywał się tylko lewym pasem.

Pożar zajazdu przy DK-1 w Kobiórze - 01.01.2018 · fot. 112tychy.pl


Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Dochodzenie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia prowadzi pszczyńska policja.

Miejsce zdarzenia

BM, ups / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.