tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2017
  • 29 grudnia 2017

Policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców na ulicach Tychów

Wczoraj na tyskich drogach przeprowadzona została kolejna akcja "Trzeźwość". Jej głównym celem było wyeliminowanie nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego. Mundurowi skontrolowali 1413 kierujących, wszyscy byli trzeźwi.

Policjanci z tyskiej komendy przeprowadzili wczoraj kolejną akcję "Trzeźwość". Mundurowi w różnych miejscach naszego miasta skontrolowali 1413 kierujących. Na szczęście, żaden z skontrolowany nie wsiadł „za kółko” na „podwójnym gazie”.

- Pomimo tak pozytywnych wyników wczorajszych działań, to w dalszym ciągu przypominamy o prostej zasadzie „Piłeś - nie jedź” i reagujmy również na to, gdy ktoś inny decyduje się na jazdę z promilami. W ten sposób można uniknąć niejednej tragedii. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2 ponadto wiąże się to z utratą prawa jazdy - przypominają policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.