tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 grudnia 2017
  • 10 stycznia 2018

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach w Paprocanach

Za nami:

MOSiR Tychy zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Zajęcia odbywają się w sobotnie i niedzielne poranki na ślizgawce w Paprocanach.

lodowisko w Paprocanach
Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach w Paprocanach · fot. UM Tychy


Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać strój (kask, rękawiczki, łyżwy) zgodny z regulaminem lodowiska sezonowego OW Paprocany w Tychach.

Lekcje mają na celu naukę jazdy na łyżwach, poprawę techniki jazdy oraz polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch. Zajęcia odbywać się będą do 25 lutego w każdą sobotę i niedzielę w godz. 8.00-9.30. Zajęcia nie odbędą się jedynie 1 stycznia (Nowy Rok).

W podanych godzinach lodowisko sezonowe w Paprocanach zostanie podzielone na dwie części:
- środkowa - wydzielona pachołkami dla uczestników zajęć,
- skrajna - dla pozostałych uczestników ślizgawki, zostanie wyznaczony tor do jazdy w rejonie band lodowiska.

- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa oraz nie wyjeżdżanie poza wyznaczony tor w podanych godzinach. Brak stosowania się do prośby może skutkować wyproszeniem uczestnika z tafli lodowej przez obsługę lodowiska sezonowego - apelują pracownicy MOSiR.

BM / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.