tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2017
  • 20 grudnia 2017

Dachowanie samochodu na ul. Towarowej, kierowca był pijany

We wtorek około godziny 15.00 na ul. Towarowej, na pasie w kierunku Urbanowic doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Dachowanie na ul. Towarowej - 19.12.2017 · fot. 112Tychy


Kierujący samochodem Opel Vectra jadąc ulicą Towarową w kierunku centrum miasta utracił panowanie nad swoim pojazdem i przejechał przez pas zieleni i cztery pasy ruchu uderzając bokiem swojego pojazdu w wysypany gruz i piach w rejonie ronda przy markecie Tesco. W wyniku uderzenia w góry gruzu samochód dachował. Mężczyzna wydostał się z pojazdu o własnych siłach.

Świadkiem zdarzenia był strażak z JRG Tychy, który natychmiast powiadomił dyżurnego SKKM PSP Tychy o zdarzeniu. W tym samym czasie dyżurny otrzymał formatkę z WCPR Katowice. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Tychy (GBA, GCBA, SCRt), ZRM oraz patrol policji.

Dachowanie na ul. Towarowej - 19.12.2017
Dachowanie na ul. Towarowej - 19.12.2017 · fot. 112Tychy


W trakcie prowadzenia czynności wyjaśnił się powód utraty panowania nad pojazdem - kierowca był pod wpływem alkoholu. W związku z obrażeniami, których doznał w wyniku wypadku został on przetransportowany do szpitala, gdzie został dokładnie przebadany oraz pobrano mu krew do badania.

Przez około pół godziny ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami. Tyscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

Dachowanie na ul. Towarowej - 19.12.2017
Dachowanie na ul. Towarowej - 19.12.2017 · fot. 112Tychy

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.