tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2017
  • 6 stycznia 2018

Koncert muzyki gospel w kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach

Za nami:

6 stycznia odbędzie się koncert muzyki gospel w jednym z tyskich kościołów. To już takie szóste wydarzenie w naszym mieście. Spora dawka emocji i niezapomnianych wrażeń gwarantowane. Wstęp jest wolny!

Tym razem muzyków i chórzystów z Community Gospel Choir zaprosił do siebie proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela przy ul. Kopernika. - Będziemy tam grać drugi raz, miejsca w ławkach na pewno nie zabraknie. Ale czy ktoś będzie siedział podczas takiego energetycznego koncertu? - uśmiechają się organizatorzy.

Dyrygent chóru Peter Francis często zaprasza publiczność do wspólnego śpiewania i poruszania się do rytmu. Bo gospel to nie tylko piękne głosy, podczas takich koncertów trudno usiedzieć na miejscu. Community Gospel Choir to amatorski chór, który do takiego występu przygotowuje się przez kilka miesięcy pod okiem profesjonalnego dyrygenta gospel. Efekty tych prób będą mogli usłyszeć wszyscy chętni w sobotę, 6 stycznia o godzinie 15.30. Nie zabraknie też wyjątkowych gości - do Polski specjalnie przyjeżdża grupa wokalna Resounding Harmonies z Wielkiej Brytanii.

Planowana jest kolejna edycja Community Gospel Choir, można ją wesprzeć przez stronę www.pomagam.pl/communitychoir.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.