tychy.info

Wiadomości

  • 15 grudnia 2017

Dokładnie wyczyścimy twoją tapicerkę

Artykuł sponsorowany:

Plamy na tapicerce śnią ci się po nocach? Teraz już nie musisz się tym martwić, ponieważ od takich zadań są fachowcy, oni rozwiążą każdy problem. Firma Kanapis czeka na twoje zgłoszenie i chętnie usunie brud czy nieprzyjemny zapach.

Reklama

kanapis.pl
Kanapis, czyszczenie tapicerek oraz dywanów - Poręba Wielka, ul. Ruczaj 19B


Zadbaj o to na czym siedzisz i śpiszCzyszczenie tapicerki skórzanej, samochodowej czy też meblowej to nie lada wyzwanie, ponieważ najczęściej w wyniku eksploatacji traci ona swój pierwotny wygląd. Tapicerka skórzana wymaga szczególnej uwagi, ponieważ użyć trzeba specjalistycznych środków, aby nie uszkodzić powierzchni, ale jednocześnie należy zabić bakterie. Konieczne jest też użycie środka do konserwacji. Takie zabiegi powinno się powtarzać raz na rok, wówczas możemy liczyć na najlepsze efekty. Nie zawsze też zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest czyszczenie materacy, co ma wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i sen. Jeżeli użyjemy specjalnych enzymów to usunięte mogą zostać również nieprzyjemne zapachy.

Nie ma sensu męczyć się samemu...Każdy z nas na pewno nie raz już próbował usunąć zabrudzenia z tapicerki meblowej, ale robienie tego domowymi sposobami nie przynosi nigdy pożądanych efektów a wymaga sporego nakładu pracy i różnych ogólnie dostępnych środków piorących. Tutaj potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz środki, które nie tylko usuną bud, zacieki, ale też bakterie i nieprzyjemny zapach. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które mają w domu małe dzieci. Nie lada wyzwaniem jest też pranie dywanów i wykładzin, które każdego dnia narażone są na kolejne plamy i zabrudzenia. Stosowane przed firmę Kanapis czyszczenie ekstrakcyjne jest w tym wypadku najskuteczniejsze i przynosi najlepsze rezultaty. Dywan jest wyczyszczony dogłębnie, ale nie jest mokry i może suszyć się leżąc na podłodze, a dzięki zastosowanej technologii nie ulega znowu tak szybko zabrudzeniom.

Brud i przykry zapach nie mają szans!Zmorą wielu kierowców z kolei jest czyszczenie tapicerki samochodowej, ponieważ czynność ta zabiera całe mnóstwo czasu i energii. Kanapis wyczyści ją dokładnie z korzyścią dla naszego zdrowia oraz estetyki wnętrza naszego auta. W ofercie dodatkowej jest też ozonowanie wnętrza pojazdu, dzięki czemu można pozbyć się wszelkich szkodliwych związków w układzie klimatyzacji. W ten sposób pozbędziemy się też nieprzyjemnych zapachów, co powinno spodobać się szczególnie palaczom.

O dywany, wykładziny, materace i tapicerki trzeba dbać cały czas, na szczęście nie musimy już używać do tego zwykłych szczotek i dużej ilości płynu, wystarczy wykonać jeden telefon i sprawę mamy z głowy.

Kanapis, czyszczenie tapicerek oraz dywanów
Poręba Wielka, ul. Ruczaj 19B

tel. 505 414 543

e-mail: biuro@kanapis.pl

strona internetowa: kanapis.pl