Wiadomości
- 13 grudnia 2017
- 14 grudnia 2017
- wyświetleń: 2435
Odsłonili tablicę upamiętniającą ofiary pacyfikacji KWK "Wujek"
W środę, 13 grudnia odsłonięto tablica upamiętniająca górników, którzy zginęli w czasie pacyfikacji KWK "Wujek" w grudniu 1981 roku. Tablica znajduje się przy Lampie Górniczej na os. „A” w Tychach, ul. Burschego.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[Historyczne zdjęcia] Starostyskie pola z widokiem na budowane Osiedle A
Gorący temat[Historyczne zdjęcia] Kościół pod wezwaniem Ducha Świętego pośród pól
[FOTO] To nie był zwykły przejazd. Trolejbusowy klasyk zawitał na tyskie ulice
Gorący temat[Historyczne zdjęcia] Budowa ulicy Ciasnej na osiedlu C
Gorący temat[Historyczne zdjęcia] Wiosenny spacer po ulicy Wincentego Pstrowskiego
Gorący temat[Historyczne zdjęcia] Ulica Budowlanych około 1956 roku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








