Wiadomości
- 27 czerwca 2025
- 29 czerwca 2025
- wyświetleń: 1314
Potrącenie rowerzystki na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej
W czwartek 26 czerwca około godziny 15:20 na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki Toyota, który wyjeżdżał z terenu jednej z firm.

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali ratownicy medyczni WPR Katowice - stacja Tychy, strażacy JRG Tychy oraz policjanci z Bielska-Białej i Tychów.
Poszkodowana 46-letnia rowerzystka z urazem ręki (podejrzenie złamania) została przetransportowana do szpitala na dokładną diagnostykę. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 21-letni kierowca osobowej Toyoty, podczas wyjazdu z parkingu firmy na ul. Oświęcimską, nie zachował należytej ostrożności i potrącił przejeżdżającą kobietę.
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Groźnie wyglądające zdarzenie na DK-86. Przez wystrzał opony samochód wylądował w rowie
[FOTO] Potrącenie 13-latka na rondzie Cassino. Nastoletni rowerzysta trafił do szpitala
[FOTO] Groźne zdarzenie na ul. Sikorskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Bez wiedzy ojca wzięła kluczyki do samochodu. Swoją "przejażdżkę" 14-latka zakończyła na latarni
[FOTO] Piesza weszła na pasy na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia dwóch osobówek
[FOTO] Parkowanie zakończone zderzeniem trzech osobówek. Ranna została 21-latka
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







