Wiadomości

  • 27 czerwca 2025
  • 29 czerwca 2025
  • wyświetleń: 1314

Potrącenie rowerzystki na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej

W czwartek 26 czerwca około godziny 15:20 na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki Toyota, który wyjeżdżał z terenu jednej z firm.

Potrącenie rowerzystki na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej - 26.06.2025
Potrącenie rowerzystki na ścieżce rowerowej w ciągu ul. Oświęcimskiej - 26.06.2025 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali ratownicy medyczni WPR Katowice - stacja Tychy, strażacy JRG Tychy oraz policjanci z Bielska-Białej i Tychów.

Poszkodowana 46-letnia rowerzystka z urazem ręki (podejrzenie złamania) została przetransportowana do szpitala na dokładną diagnostykę. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 21-letni kierowca osobowej Toyoty, podczas wyjazdu z parkingu firmy na ul. Oświęcimską, nie zachował należytej ostrożności i potrącił przejeżdżającą kobietę.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.