Wiadomości
- 26 czerwca 2025
- 27 czerwca 2025
- wyświetleń: 3507
Zderzenie osobówek, zniszczone rowery metropolitalne. W zdarzeniu brała udział kobieta w ciąży
W środę 25 czerwca około godziny 9.00 na skrzyżowaniu ul. Harcerska - Borowa doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe marki Toyota oraz Skoda.
Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali ratownicy medyczni WPR Katowice oraz policjanci ruchu drogowego KMP Tychy. W wyniku zderzenia Toyota wypadła z drogi i uderzyła w kilka rowerów stojących na stacji Metro Roweru.
Kierująca Skodą kobieta w ciąży trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Kierującej Toyota nic się nie stało. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji uczestników zdarzenia wynika, że sprawczynią jest kierująca Toyotą, która jadąc ul. Harcerską w kierunku skrzyżowania z ul. Stoczniowców 70 nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą, która jechała ul. Borową - z jej prawej strony.
Uszkodzona Skoda została zepchnięta na pobliskie miejsce parkingowe skąd zostanie odholowana przez pomoc drogową. Toyota natomiast pozostała w miejscu gdzie się zatrzymała po zdarzeniu (uszkodzone tylne zawieszenie).
Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Potrącenie 13-latka na rondzie Cassino. Nastoletni rowerzysta trafił do szpitala
[FOTO] Groźne zdarzenie na ul. Sikorskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Bez wiedzy ojca wzięła kluczyki do samochodu. Swoją "przejażdżkę" 14-latka zakończyła na latarni
[FOTO] Piesza weszła na pasy na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia dwóch osobówek
[FOTO] Parkowanie zakończone zderzeniem trzech osobówek. Ranna została 21-latka
[FOTO] Nietypowa kolizja na ul. Sadowej. Wystarczyła chwila nieuwagi...
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








