tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2017

Trwają poszukiwania 17-letniej Joanny Kołodziej z Tychów

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje zaginionej Joanny Kołodziej. Nastolatka w czwartek, 30 listopada wyszła z mieszkania przy ul. Ejsmonda w Tychach i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również żadnego kontaktu z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Reklama

Zaginiona Joanna Kołodziej
Trwają poszukiwania 17-letniej Joanny Kołodziej z Tychów · fot. KMP Tychy


Tyscy policjanci wszczęli poszukiwania za Joanną Kołodziej w związku ze zgłoszeniem jej zaginięcia. 17-latka wyszła z domu 30 listopada i do chwili obecnej nie powróciła.

Joanna Kołodziej ma ok. 168 cm wzrostu, waży około 60 kg. 17-latka ma czarne włosy do ramion, okrągłą twarz i przylegające uszy. W dniu zaginięcia ubrana była w granatową kurtkę typu parka z kapturem obszytym futrem i jeansowe spodnie koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach: (32) 325-63-86 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.