tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2017

[ZDJĘCIA] Odblaski i moc życzeń dla przedszkolaków i dzieci w szpitalu

Policjanci z Tychów wraz z przedstawicielem Rady Miasta Tychy oraz z Fundacją Rozwoju i Integracji "MultiIntegra", zorganizowali spotkanie mikołajkowe dla dzieci w tyskim Oddziale Dziecięcym Szpitala Miejskiego, Hospicjum „Świetlikowo” oraz przedszkolaków. W towarzystwie mundurowych, najmłodszych tyszan odwiedził Mikołaj, który wywołał wiele pozytywnych emocji. Dzieci oprócz świątecznych życzeń otrzymały również prezenty.

Reklama

Odblaski i moc życzeń dla przedszkolaków i dzieci w szpitalu - 6.12.2017 · fot. KMP Tychy


W tym szczególnym, świątecznym czasie uśmiech dzieci jest bezcenny. Dlatego tyscy policjanci wraz z przedstawicielami Rady Miasta Tychy oraz Fundacją Rozwoju i Integracji „MultiIntegra” młode Wilki GKS Tychy, zorganizowali w tyskim Szpitalu Miejskim w Tychach spotkanie z najmłodszymi. Oprócz dzieci z oddziału dziecięcego szpitala, mundurowi wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili także dzieci z Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo" oraz przedszkolaków z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Święty Mikołaj rozdawał im pluszowe maskotki, a policjanci w ramach "Dnia Odblasków", przekazywali w prezencie opaski odblaskowe.

Dzięki wizycie mundurowych oraz Mikołaja, a także towarzyszącym im maskotek „Młodych wilków GKS Tychy”, na twarzach tych dzieci, które ze względów zdrowotnych Mikołajki musiały spędzać poza domem, pojawił się promienny uśmiech. Podczas spotkań nie zabrakło piosenek dla Świętego Mikołaja oraz pamiątkowych zdjęć.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.