tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2017

Uszkodzili zaparkowane samochody i uciekli. Są poszukiwani

Policjanci z tyskiej komendy poszukują świadków zdarzeń drogowych na terenie Tychów. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat wymienionych zdarzeń proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

Reklama

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w czwartek, 26 października między 7.00-7.15, przy ul. Grota Roweckiego 28 w Tychach. Kierujący pojazdem, prawdopodobnie marki Peugeot koloru ciemnego, o nieznanym numerze rejestracyjnym, najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Toyota Aygo o początkowych nr rej. SBL3.. koloru pomarańczowego, uszkadzając lewe przednie naroże. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do kolejnego zdarzenia doszło we wtorek, 14 listopada między 16.00-16.30 na parkingu przy ul. Piłsudskiego 10 w Tychach. Kierujący nieustalonym pojazdem najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Mazda 6 o początkowych nr rej. ST1..., uszkadzając przedni zderzak. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W okresie pomiędzy 14/15 listopada w godzinach 18.00/21.00 na parkingu samochodowym przy al. Bielskiej 149 w Tychach, kierujący nieustalonym pojazdem w nieznanych okolicznościach, uszkodził prawidłowo zaparkowany samochód marki Hyundai Getz o początkowych nr rej ST3.... Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych zdarzeń proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 325-62-67, 325-63-69 lub 325-62-68.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.