Wiadomości
- 19 maja 2025
- wyświetleń: 1008
Remont odcinka ulicy Towarowej
W poniedziałek, 19 maja rozpoczyna się remont nawierzchni ul. Towarowej na odcinku od ul. Fabrycznej do prawoskrętu w łącznicę wjazdową na DK1 (kierunek Bielsko-Biała).

Frezowany będzie tylko prawy pas. Ruch zostanie utrzymany i będzie odbywał się lewym pasem. Nowa nakładka asfaltowa ułożona zostanie przy sprzyjającej pogodzie - najszybciej jak tylko będzie to możliwe.
Miejski Zarząd Ulic i Mostów przeprasza za utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania.
ZOBACZ TAKŻE
Budowa połączenia ronda z ul. Cielmicką. W przetargu wpłynęło 10 ofert
Blisko 6 mln zł dofinansowania dla Tychów. Zostaną przeznaczone na połączenie ronda z ul. Cielmicką
Mieszkańcy czekają na kompleksową budowę drogi. Przez brak środków muszą jeszcze poczekać...
Dziury, ubytki i zagrożenie na drogach. Po interwencji miasto zapowiada naprawy
Miejskie drogi pod lupą. Ten odcinek woła o remont
Połączenie ulic Obywatelskiej i Stoczniowców. Jest umowa na prace projektowe
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







