Wiadomości
- 13 maja 2025
- 16 maja 2025
- wyświetleń: 1046
Klub Pacjenta w Tychach - bezpłatne spotkanie organizowane przez Fundację "Z Sercem do Pacjenta"
Za nami:
Spotkanie Klubu Pacjenta odbędzie się w piątek 16 maja o godzinie 11.00 w murach Akademii WSB w Tychach, przy ul. Ciasnej 3. To wydarzenie jest okazją dla mieszkańców Tychów i okolic, aby poszerzyć swoją wiedzę o profilaktyce zdrowotnej i skorzystać z badań.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematObowiązkowa apteczka od 1 czerwca? Dementujemy informacje wyssane z palca
340 000 zł dofinansowania dla szpitala Megrez. Zostana przeznaczone na projekt "Zdrowy pracownik"
Megrez rozwija opiekę nad przyszłymi mamami. Szpital uruchomił Poradnię Patologii Ciąży
Niezwykła historia w Megrezie. Lekarz przyjął ją na świat, spotkali się po 26 latach - jako lekarze
Kolejna zmiana w Megrezie. Dotyczy Poradni Specjalistycznych oraz Punktu Pobrań
Ważna informacja dla pacjentów. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna działa w nowym miejscu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







