tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2017
  • 4 grudnia 2017

Tyszanka Michalina Sikorska wśród 24 najpiękniejszych Polek!

Michalina Sikorska z Tychów wzięła udział w finale Miss Polski 2017, który odbył się w niedzielę w Krynicy Zdrój. O tytuł najpiękniejszej Polki walczyły 24 kandydatki, które do finału konkursu trafiły z eliminacji regionalnych. Ostatecznie Miss Polski 2017 została Kamila Świerc. Tyszanka znalazła się poza finałową dziesiątką najpiękniejszych Polek, ale sam udział w finałowym konkursie jest już dużym sukcesem.

Reklama

Michalina Sikorska - 2. Wicemiss Śląska · fot. facebook.com/pg/Michalina-Sikorska-Miss-Polski-2017-kandydatka


Michalina Sikorska z Tychów ma 25 lat i 176 cm wzrostu. Studiuje architekturę wnętrz na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień zajmuje się projektowaniem biur oraz sprzedażą designerskich mebli. Od dziecka jej pasją jest rysunek i marzy o tym, aby rysować hiperrealistyczne portrety. Swoje umiejętności sprawdza też w malarstwie. Ostatnio polubiła modeling. Uwielbia podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Pozwala jej to oczyścić umysł i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Choć zwykle w jej życiu sporo się dzieje, to uwielbia ten swój mały chaos.

mot / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.