tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2017
  • 3 grudnia 2017

Tom Hanks dostał Malucha od społeczności Bielska-Białej

W czwartek w Los Angeles kilkanaście minut po godzinie 15.00 Tom Hanks po raz pierwszy wsiadł do swojego nowego samochodu - wyprodukowanego w Bielsku-Białej Fiata 126p. Aktor od razu wybrał się na przejażdżkę ulicami Miasta Aniołów!

Reklama

Loading...


To wymarzony finał akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa"! O północy czasu polskiego znany aktor odebrał Fiata 126p, który sprezentowała mu Monika Jaskólska, mieszkanka Bielska-Białej. Inspirację do nietypowej akcji dał sam Tom Hanks, który podczas kręcenia filmu w Budapeszcie chętnie fotografował się z zaparkowanymi na ulicach węgierskiego miasta Fiatami 126p.

Przekazanie Malucha odbyło się w domu Konsula Generalnego Rzeczypospolitej w Los Angeles. Na początku Tom Hanks odpowiadał na pytania licznie zgromadzonych dziennikarzy. Aktor tłumaczył, że o całej akcji dowiedział się z mediów i był pozytywnie zaskoczony.

tom hanks, maluch
To naprawdę się stało! Tom Hanks odebrał swojego Malucha! · fot. OneLightStudio


Tom Hanks w samych superlatywach wypowiadał się o swoim nowym samochodzie. Słyszał o podróżach Polaków, którzy nie bali się w czasach komunistycznych jeździć tym samochodem po Europie. Dodał również, że sam zamierza jeździć Fiatem z Polski.

hanks
Tom Hanks ze swoim Fiatem 126p · fot. Monika Jaskólska


- Może nie będę zadowolony jadąc nim do Utah czy Las Vegas, ale po Los Angeles zamierzam jeździć - mówił Tom Hanks. I od razu przeszedł do czynu. Wsiadł z Moniką Jaskólską do samochodu i udał się na pierwszą przejażdżkę po Mieście Aniołów.

Loading...


Loading...


Loading...

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.