Wiadomości
- 18 lutego 2025
- 19 lutego 2025
- wyświetleń: 1349
Tyskie kluby zawalczą o oprawę spikerską meczu! Druga edycja akcji
Pamiętacie jeszcze zeszłoroczną akcję "Oprawa spikerska"? Wtedy do zabawy dołączyło ponad 1500 osób! Czas uruchomić drugą edycję! Podobnie jak rok temu powalczycie o obecność spikera na wybranym meczu! Zaproszenia do zabawy powędrowały do wszystkich tyskich klubów oraz klubów z miejscowości ościennych, które nie posiadają drużyny seniorów na szczeblu centralnym.
- Pomysł "oprawy spikerskiej" zrodził się rok temu. Jako spiker pierwszoligowego klubu GKS Tychy chciałem oddać nieco lokalnej społeczności i podarować im swój czas i umiejętności, a że rokrocznie jestem wysoko oceniany przez PZPN jako spiker szczebla centralnego, więc wykorzystując swój sukces zdecydowałem, że to najlepszy moment. Zaprosiłem wszystkie Kluby z Tychów, poza GKS-em. Finalnie trzy zdecydowały się powalczyć w zabawie. Swoisty plebiscyt popularności przyciągnął ponad 1500 reakcji, a odbiór akcji był na tyle dobry, że zamiast jednej nagrodzonej drużyny były dwie najlepsze. Dzieci i kluby mogły poczuć namiastkę "wielkiej piłki" i poczuć się jak dużym stadionie - opowiada spiker Marcin Gołosz.
Link do edycji 1:
Loading...
- W tym roku, chciałbym rozszerzyć zasięg akcji o pozostałe drużyny z Podokręgu Tychy i w razie potrzeby zrobić grupy eliminacyjne, ograniczając jednak liczbę uczestników do 16 drużyn. Nagrody także będą dwie, zwycięzca wybierze między usługą spikerską (sprzęt i spiker po mojej stronie) na meczu juniorów lub seniorów. Dodatkowo zwycięzca będzie mógł stworzyć "dziecięcą eskortę" podczas meczu GKS Tychy w ramach rozgrywek Betclic 1 ligi, drużyna która zajmie pozycję drugą dostanie to, czego nie wybrał zwycięzca - dodaje pomysłodawca.
Partnerem akcji zostały Radio Tychy i Klub Piłkarski GKS Tychy.
Portal tychy.info objął akcję patronatem medialnym!
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO] Na boisku zwycięstwo, a pod stadionem masa atrakcji. GKS Tychy świętował 55-lecie
GKS Tychy przełamuje serię porażek. Trójkolorowi wygrywają w Siedlcach
Podział punktów w Bytomiu. GKS Tychy remisuje z Polonią
Dwie bramki samobójcze w ciągu dwóch minut. GKS Tychy przegrywa ze Śląskiem Wrocław
Stowarzyszenie Tyski Fan zbiera środki na obchody 55-lecia GKS-u Tychy. Planowane są liczne atrakcje
GKS Tychy ma nowego trenera. Został nim Rene Poms
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









