Wiadomości
- 28 stycznia 2025
- wyświetleń: 792
Wsparliśmy razem z Wami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Zebraliśmy ponad 11 tysięcy zł
Przez lata Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapisała się jako organizacja wspierająca działalność w zakresie ochrony zdrowia. Firma pless intermedia - największa grupa medialna w regionie po raz drugi dołączyła do szerokiego grona organizacji, które wspierają WOŚP! Wspólnie udało nam się zebrać ponad 11 tysięcy złotych!
33. Finał WOŚP odbył się 26 stycznia pod hasłem wspólnego działania na rzecz zdrowia dzieci oraz wsparcia oddziałów onkologii i hematologii dziecięcej. Setki tysięcy wolontariuszy zbierało pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek. Pieniądze można było wpłacać także na internetowe zbiórki. Środki zbierane były nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie! Wciąż trwają w sieci aukcje, na których można wylicytować udział w ciekawych wydarzeniach oraz oryginalne przedmioty.
W tym roku jako firma z branży mediów po raz drugi przyłączyliśmy się do akcji, organizując własną zbiórkę za pomocą eSkarbonki.
Razem z Wami udało nam się zebrać dokładnie 11 680 zł! To o ponad 2 300 zł więcej niż rok temu! Dziękujemy, że wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Firmy, które wsparły naszą eskarbonkę:
ZOBACZ TAKŻE
Rekreacja czy tor przeszkód? Śliskie płytki w Parku Wodnym
Zdrowie i bezpieczeństwo. Będzie domowe KTG dla przyszłych mam z Tychów?
Tyszanie wytrzeźwieją w Sosnowcu. Rada Miasta podjęła uchwałę
Miasto wybrało firmę, która będzie odpowiadać za bezpieczeństwo na miejskich obiektach sportowych
Plan zagospodarowania w rejonie ulic Mikołowskiej, Zakątek i Nowokościelnej. Ruszają prace
14 czerwcaAkcja "Serca na kołach" na Stadionie Miejskim. Będzie wielka Moto Parada ulicami miasta!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







