
Wiadomości
- 20 grudnia 2024
- 21 grudnia 2024
- wyświetleń: 1433
[FOTO] Pożar składowanych śmieci pod wiaduktem na Al. Bielskiej. Strażaków zaalarmował 12-letni Adam
W czwartek 19 grudnia około godziny 12:30 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o dymie wydobywającym się spod wiaduktu przy stacji kolejowej Tychy Bielska.

Na miejsce zgłoszenia zadysponowany został zastęp strażaków JRG Tychy oraz patrol policji. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pożarem objęte są śmieci i materace składowane przez osoby bezdomne pod wiaduktem. Strażacy podali jeden prąd wody w natarciu na palące się elementy.

Jak się okazało, osobą zgłaszającą, która zareagowała na dym wydobywający się spod wiaduktu był 12 - letni Adam, mieszkaniec Tychów. Młodemu tyszaninowi gratulujemy postawy!
Działania na miejscu trwały około trzydziestu minut.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Pożar dostawczaka na ul. Oświęcimskiej

Pożar altan śmietnikowych przy ul. Cichej. Wstępne ustalenia wskazują na podpalenie

Zapach spalenizny w budynku przy ul. Uczniowskiej - mieszkańcy wezwali strażaków

Dwa pechowe zdarzenia na S1, jedno po drugim. Pożar auta i kolizja z dzikami

[ZDJĘCIA] Pożar pustostanu przy ul. Oświęcimskiej

[FOTO] Pożar instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Bibliotecznej 26
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
