
Wiadomości
- 25 listopada 2024
- wyświetleń: 1097
Straż miejska ostrzega: blokada przejazdu = holowanie
Problem z przejazdem zgłosił straży miejskiej kierowca śmieciarki. Aby udrożnić ulicę, konieczne było wezwanie holownika, który usunął nieprawidłowo zaparkowany pojazd na parking strzeżony.

W trakcie interwencji strażnicy zidentyfikowali jeszcze trzy inne przypadki naruszenia przepisów. W dwóch przypadkach wystawiono wezwania informujące właścicieli pojazdów o prowadzonych czynnościach wyjaśniających, natomiast jeden kierowca, który pojawił się na miejscu, został pouczony i samodzielnie przeparkował pojazd.
Jak wskazują tyscy strażnicy miejscy, opisana sytuacja to przykład konsekwencji nieprawidłowego parkowania, które może skutkować poważnymi utrudnieniami w ruchu drogowym, szczególnie w wąskich ulicach takich jak ul. Batorego. Działanie to miało na celu nie tylko rozwiązanie bieżącego problemu, ale również zniechęcenie innych kierowców do łamania przepisów. Takie sytuacje przypominają, jak istotne jest przestrzeganie zasad parkowania, aby unikać kosztów związanych z holowaniem, mandatami oraz niepotrzebnych utrudnień dla innych uczestników ruchu.
ZOBACZ TAKŻE

Potrącony kot trafił pod opiekę specjalistów dzięki czujnej i wrażliwej osobie

Gorący tematKtoś porzucił w lesie terrarium z egzotycznymi owadami

Gorący temat[WIDEO] Dziki coraz częściej pojawiają się w mieście. Sprawę skomentował Urząd Miasta

[FOTO] Dziki przechodziły przez pasy. Czy w Tychach jest problem z tymi zwierzętami?

Wciąż nie znalazł się właściciel suczki, która została znaleziona po kilku dniach od potrącenia

Szczęśliwy finał poszukiwań potrąconego psa. Zwierzę zostało odnalezione po 3 dniach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
