Wiadomości

  • 16 czerwca 2024
  • 23 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1084

XXVI Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy w Tychach

Za nami:

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w XXVI Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca!

XXVI Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy
XXVI Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy · fot. MOSiR Tychy


Start rajdu zaplanowany jest o godz. 10:00 z Zespołu Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22 w Tychach, natomiast meta i zakończenie rajdu (ok. godz. 13:00) w ogrodach Restauracji "Pod Napięciem". Trasa rajdu w tym roku będzie liczyła ok. 15 km.

Trasa rajdu:

XXVI Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy


Opłata organizacyjna w wysokości: 15 zł osoba dorosła, 10 zł (dzieci 16-8 lat). Dzieci 7-letnie i młodsze są zwolnione z opłaty.

Zgłoszenia są przyjmowane do 18.06.2024 r. pod adresem e-mail: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania. Wpłaty w dniu rajdu (23.06.2024 r.) będą przyjmowane w godz. 8:30-9:50.

Przewidziano posiłek na trasie i konkursy, a także nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu oraz najliczniejszej rodziny.

UWAGA! Obowiązuje limit uczestników - maks. 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy lub zmiany trasy.

Regulamin na stronie MOSiR: https://mosir.tychy.pl/1688-mosir-xxvi-ogolnopolski-rodzinny-rajd-rowerowy

ar / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj