Wiadomości

  • 11 czerwca 2024
  • wczoraj, 08:45
  • wyświetleń: 1052

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch ciężarówek na trasie DK-86. Jedna z nich zablokowała drogę

W poniedziałek 10 czerwca około godziny 5:50 na trasie DK-86 w rejonie węzła z ul. Boya-Żeleńskiego w kierunku Pszczyny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch ciężarówek Volvo z naczepami. W wyniku zderzenia jeden z zestawów "złamał się" i zablokował całkowicie trasę.

Zderzenie dwóch ciężarówek na trasie DK-86. Jedna z nich zablokowała drogę - 10.06.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskich strażaków oraz policyjne patrole. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy jeden z kierowców zagapił się i uderzył w zestaw, który omijał stojący na poboczu samochód ciężarowy, w którym doszło do awarii (uszkodzone koło).

Uczestnicy zdarzenia wezwali na miejsce holowniki pomocy drogowej, której pracownicy zajęli się usunięciem pojazdów i udrożnieniem ruchu. Działania na miejscu trwały około czterech godzin. Policjanci z Tyskiej Komendy Policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.