Wiadomości

  • 10 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1282

[ZDJĘCIA] Dachowanie osobówki na trasie S1. Poszkodowane trzy osoby, w tym dziecko

W sobotę 8 czerwca około godziny 11:55 tyskie służby otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na 563km trasy S1 w kierunku Tychów.

Dachowanie osobówki na trasie S1. Poszkodowane trzy osoby, w tym dziecko - 08.06.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia natychmiast zadysponowane zostały: pogotowie ratunkowe, zastępy strażaków JRG Tychy oraz policja. Na czas działań prawy pas w kierunku Tychów został wyłączony z ruchu. Przed przybyciem służb ratunkowych na miejsce z pomocą poszkodowanym pospieszyli świadkowie zdarzenia.

Trzy osoby podróżujące osobowym Renault trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna został przewieziony do szpitala Megrez w Tychach, natomiast kobieta z córeczką trafiły do szpitala w Katowicach Ligocie. Działania na miejscu trwały blisko trzy godziny. Dodatkowo miejsce zdarzenia zabezpieczała służba drogowa. Policjanci KMP Tychy ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.