Wiadomości

  • 6 czerwca 2024
  • 8 czerwca 2024
  • wyświetleń: 658

Kultura, sztuka, sport, zdrowie i ekologia. Otwarcie pracowni Fundacji Marwari w Tychach

„Świadoma wiedza i wrażliwość jest Twoją siłą” - takie przesłanie przyświeca Fundacji Marwari. Jest to doświadczony, a także pełen pasji zespół ludzi z dziedziny kultury, sztuki, sportu, zdrowia i ekologii. W piątek 7 czerwca otworzył w naszym mieście swoją siedzibę. Zobaczcie zdjęcia!

Otwarcie pracowni Fundacji Marwari w Tychach - 07.06.2024 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Nowo powstała fundacja swoim zasięgiem obejmuje działania na terenie całej Polski od gór do morza. Organizacja swoją siedzibę posiada w Tychach, a jej pracownia mieści się przy ulicy Charles’a de Gaulle’a 12. To właśnie w niej będą odbywały się warsztaty, wykłady i szereg innych działań, z których będzie mogła skorzystać lokalna społeczność.

Uroczyste otwarcie lokalu Fundacji Marwari miało miejsce w piątek 7 czerwca o godz. 18.00. Podczas wydarzenia obecni byli członkowie organizacji, którzy przedstawią swoją twórczość: Jerzy Pypłacz, Marzena Libura-Michniewicz, Sylwia Bogdziun, Anna Jaromin, Wojciech Dera i Jakub Pszoniak. Dodatkowo zaprezentowane zostały działania realizowane w fundacji z sektora sportu, zdrowia i ekologii, prowadzone przez: Sylwię Mikołajczyk, Tinę Dej, Damiana Michniewicza, Annę Rachfalską, Annę Dziedzic, Grzegorza Wańczyka. Wydarzenie uświetnione zostało czytaniem autorskiej poezji przez Sławę Sibigę oraz Roberta Milorda Kowalskiego.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.