Wiadomości

  • 3 czerwca 2024
  • 5 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1994

[ZDJĘCIA] Groźnie wyglądająca kolizja na DK-1 w Tychach

W niedzielę 2 czerwca około godziny 13:40 dyżurny tyskiej straży pożarnej trzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym miały brać udział trzy pojazdy w rejonie skrzyżowania ul. Beskidzkiej (DK1) z ul. Frycza - Modrzewskiego w kierunku Katowic.

Na DK-1 zderzyły się trzy osobówki - 02.05.2024 · fot. 112tychy.pl


Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu brały udział: Volkswagen Bora, Renault Megane oraz BMW serii 1. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy strażaków JRG Tychy, OSP Lędziny (z zabezpieczenia rejonu operacyjnego KM PSP Tychy), pogotowie oraz policja. Na czas działań ruch w kierunku Katowic był zablokowany. Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że zderzyły się Renault i BMW. Sprawcą został uznany kierowca BMW. Jak się okazało Volkswagen nie brał udziału w zdarzeniu. Uszkodzone pojazdy zostały usunięte na pas zjazdowy, a ruch w kierunku Katowic przywrócony. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.