Wiadomości

  • 28 maja 2024
  • 30 maja 2024
  • wyświetleń: 2410

Poszukiwania zaginionej pensjonariuszki hospicjum

W poniedziałek 27 maja około godziny 19.00 dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu jednej z pensjonariuszek hospicjum przy ul. Żorskiej.

Poszukiwania zaginionej pensjonariuszki hospicjum - 27.05.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały podległe patrole. Wstępne przeszukanie okolicy nie przyniosło pozytywnego rezultatu. Podjęta została decyzja o zadysponowaniu na miejsce dodatkowych patroli policji, straży miejskiej z dronem oraz strażaków JRG Tychy z quadem. W poszukiwaniach wzięli również udział wolontariusze działający pryz hospicjum.

Około godziny 20:15 patrol WRD KMP Tychy i wolontariuszki penetrujący rejon wzdłuż al. Bielskiej zauważyli kobietę w przydrożnym rowie. Na miejsce natychmiast zadysponowani zostali strażacy JRG Tychy oraz pogotowie ratunkowe. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a po przebadaniu została przetransportowana do hospicjum. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie, w jaki sposób pensjonariuszka oddaliła się z hospicjum.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.