Wiadomości

  • 20 maja 2024
  • wyświetleń: 725

Projekt OZE w Tychach - miasto prosi o ostrożność!

W związku z pojawiającymi się sygnałami od mieszkańców o otrzymywanych ofertach od firm w zakresie zlecania opracowania audytów energetycznych do uruchamianego przez Gminę Miasta Tychy projektu grantowego dotyczącego OZE, urząd prosi o rozwagę!

Fotowoltaika
Fotowoltaika · fot. UM Tychy


Miasto apeluje o niezlecanie opracowywania żadnych dokumentów (projektów, audytów energetycznych, itp.), dotyczących planowanych instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii.

Warunki udziału oraz dokumenty wymagane w projekcie pn.: „Postaw na OZE - rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry”, będą znane po przyjęciu przez Prezydenta Miasta Tychy Zarządzenia w sprawie aktualizacji Regulaminu naboru i realizacji projektu grantowego, które zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu http://www.umtychy.pl oraz na profilu facebookowym Miasta Tychy. Informacje o projekcie można uzyskać także pod numerem tel.: 32 776 38 34.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj