Wiadomości

  • 12 maja 2024
  • 13 maja 2024
  • wyświetleń: 2329

Służby wezwane do osoby potrzebującej pomocy. Na ratunek było już za późno

W sobotę 11 maja około godziny 10:30 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Andersa 20a znajduje się starsza osoba potrzebująca pomocy. Niestety w mieszkaniu znaleziono ciało zmarłej kobiety.

Interwencja przy ul. Andersa - 11.05.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy strażaków JRG Tychy oraz OSP Czarnuchowice (z zabezpieczenia rejonu operacyjnego KM PSP Tychy), a także patrol policji. Niestety w związku z przebudową drogi wewnątrz osiedla nie było możliwości dojazdu pod wskazany adres. Strażacy przy użyciu podręcznego sprzętu (łom, narzędzie ratownicze hooligan) wykonali dostęp do mieszkania.

Po wejściu do wnętrza ujawnione zostały zwłoki około 84-letniej lokatorki. Niestety tym razem ratunek przyszedł za późno. Po około czterdziestu minutach działania zostały zakończone.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.