tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2017
  • 30 września 2017

W sobotę bezpłatne porady lekarzy i badania diagnostyczne

Za nami:

Wielki festiwal zdrowia już w najbliższą sobotę, tj. 30 września w godzinach 10.00-16.00, organizuje w Tychach nowo otwarte Centrum Medyczne INMEDICO. W tym dniu każdy będzie mógł skorzystać bezpłatnie z konsultacji lekarzy i specjalistów, profesjonalnych badań diagnostycznych, jak również wziąć udział w wykładach i prelekcjach ekspertów INMEDICO. Nie zabraknie również atrakcji z nagrodami dla najmłodszych.

Z myślą o pacjentach Centrum Medycznym INMEDICO przygotowało porady i konsultacje specjalistów: chirurga plastycznego, chirurga naczyniowego, chirurga ogólnego, dermatologa, dietetyka, podologa, fizjoterapeuty dzieci i dorosłych, stomatologa, specjalisty chorób sutka, specjalisty ds. leczenia ran.

W tym dniu będzie można wykonać specjalistyczne badania profilaktyczne: videodermatoskopia, analiza składu ciała, badanie ciśnienia tętniczego krwi, przegląd stomatologiczny, pomiar cukru we krwi, ocena wydolności układu żylnego kończyn dolnych, ocena układu tętniczego kończyn dolnych, badanie piersi, testy poznawcze dla seniorów, testy psychologiczne.

Osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę będą mogły wziąć udział w wykładach i prelekcjach lekarzy i specjalistów INMEDICO.

Plan wykładów

  • 11.00-11.30 - Co wybrać? Zabieg medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej? - dr n. med. Tomasz Korzeniowski - specjalista chirurgii plastycznej
  • 11.30-12.00 - Nie jem a tyję - o tajemnicach skutecznej diety - mgr Adrian Wygrabek - dietetyk
  • 12.00-12.30 - Terapia blizny - dlaczego to takie ważne? - mgr Mateusz Pawlukiewicz - fizjoterapeuta
  • 12.30-13.00 - Pielęgnacja stóp - dr n.med. Mariola Sznapka - podolog
  • 13.00 -13.30 - Zdrowiej żyć czyli o profilaktyce raka piersi - lek. med. Robert Repeć - chirurg
  • 13.30-14.00 - Na co zwrócić uwagę opiekując się osobą starszą - poradnik dla rodziny - dr n. med. Agnieszka Jabłeka - geriatra
  • 14.00-14.30 - Dom Seniora Stały Ląd w Tychach
  • 14.30-15.00 - Pomocna dłoń dla seniora - mgr Eliza Cieślikowska - psycholog


Centrum Medyczne INMEDICO mieści się w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje, przy ul. Wąskiej 7. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.inmedico.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.