Wiadomości

  • 1 kwietnia 2024
  • 3 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 908

Wsparcie sprzedaży elektrycznego Jeepa dla właścicieli domów z instalacjami fotowoltaicznymi

Jeep uruchamia program wsparcia sprzedaży samochodów elektrycznych dla właścicieli domów z instalacjami fotowoltaicznymi. Każdy klient, który posiada system PV, otrzyma atrakcyjną ofertę na zakup bezemisyjnego Jeepa Avengera oraz ładowarkę Wallbox.

Jeep Avenger
Jeep Avenger · fot. Stellantis / materiały prasowe


Produkowany w Polsce Avenger łączy funkcjonalność oraz najnowszą technologię dla wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa podróży z designem i duchem amerykańskiej marki. Ładowanie nowego Avengera jest niezwykle proste. Wygodnie można to zrobić za pomocą naściennej ładowarki Wallbox, podłączonej do trójfazowej instalacji domowej, zapewniającej moc ładowania nawet do 22 kW. Przykładowo, akumulator Jeepa Avengera o pojemności 54 kW od 0 do 100% wersją o mocy 11 kW naładujemy w zaledwie 5h i 45 min. Posiadanie Wallboxa nie tylko usprawnia ładowanie samochodu elektrycznego, ale również umożliwia wykorzystanie energii wygenerowanej przez własny system fotowoltaiczny.

Ponadto, korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię wystarczającą na 30 km jazdy, lub 27 minut, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

Dzięki najnowszej ofercie marki Jeep na zakup elektrycznego Avengera, elektromobilność staje się jeszcze bardziej dostępna dla polskich kierowców. Produkowany w Polsce Jeep Avenger jest teraz dostępny z ładowarką Wallbox już od 169 990 zł2. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie https://mojelektryk.jeep.pl/. Avenger jest również objęty Programem NFOŚiGW „Mój elektryk”, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do zakupu samochodu.

Klienci indywidualni przy zakupie kompaktowego Jeepa mogą otrzymać dofinansowanie na zakup elektrycznego Avengera w wysokości do 18 750 zł lub 27 000 zł z Kartą Dużej Rodziny. W przypadku klientów biznesowych dofinansowanie z programu „Mój elektryk” i 100-procentowe odliczenie VAT pokrywa 20-procentową wpłatę własną na Avengera w wysokości 33 210 zł z dwuletniego wynajmu. Klient opłaca więc tylko abonament miesięczny w wysokości 880 zł netto1 przy limicie rocznego przebiegu do 15 tys. km. Bezemisyjny Avenger jest dostępny w abonamencie dla firm z ratą od 880 zł netto miesięcznie.

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 169 400 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa 20%, miesięczna rata leasingowa netto: 880 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 PLN. Szczegóły znajdują się u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Rekomendowana cena katalogowa brutto (z VAT) w Polsce z uwzględnieniem opłaty transportowej.

Szczegóły dotyczące programu „Mój elektryk” dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie.

Zużycie energii elektrycznej modelu Jeep Avenger z silnikiem elektrycznym (kWh/100 km) od 15,4 do 16,0; emisja CO2 (g/km) 0; Zasięg elektrycznego Jeepa Avengera: 385-400 km. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu mieszanego WLTP, zaktualizowane w lutym 2024 r. Podane wartości służą celom porównawczym.

Ważne: rzeczywiste wartości zużycia energii elektrycznej mogą się znacznie różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków zewnętrznych. Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie marki Jeep - http://www.jeep.pl.

ar / tychy.info

źródło: Stellantis - materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.