
Wiadomości
- 18 marca 2024
- 23 marca 2024
- wyświetleń: 4195
Otwarta wystawa psów nierasowych w Tychach
Za nami:
Każdy właściciel czworonoga uważa swojego pupila za najwspanialszego na świecie! Społeczność Tychy 2050 zaprasza właścicieli psiaków do udziału w otwartej wystawie psów nierasowych, która odbędzie się 23 marca o godz. 10:00 w Parku Górniczym na osiedlu A.

Głównym celem wydarzenia jest chęć integracji społeczności miłośników zwierząt oraz wsparcie Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. Na wystawie będzie można również porozmawiać z przedstawicielami schroniska oraz zaznajomić się z procedurami adopcyjnymi.
- Jesteśmy przekonani, że wielu uczestników wystawy to będą właśnie psy adoptowane ze schroniska. Każdy z uczestników otrzyma medal oraz dyplom uczestnictwa - mówią organizatorzy.
Wpisowe na wydarzenie w formie wsparcia dla Schroniska wynosi 10 zł.
Zapisy przez formularz Google - kliknij tutaj.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do Pawła - tel. 512391241.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




