tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 września 2017

Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy

Do Trójkolorowej rodziny dołączyli kolejni członkowie. UKS Czułowianka Tychy i Akademia Młodego Piłkarza zostały oficjalnymi partnerami GKS Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie drużyn seniorskich, młodzieżowych, jak i marketingowym.

Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy · fot. materiały prasowe GKS Tychy


- Naszym celem jest budowa silnej marki, które będzie odgrywała dużą rolę na piłkarskiej mapie miasta, ale nie tylko. Mamy liczne grono fanów w sąsiednich powiatach, dlatego robimy wszystko, żeby jak najwięcej osób identyfikowało się z GKS Tychy. Podpisanie kolejnych umów partnerskich pozwala realizować nam te cele. Młodzi zawodnicy mają idoli, na których mogą się wzorować oraz mają się od kogo uczyć. Najzdolniejsi z nich w przyszłości mogą liczyć na grę w GKS Tychy - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Uczniowski Klub Sportowy Czułowianka Tychy szkoli dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsi mogą nauczyć się nie tylko gry w piłkę nożną. Czułowianka to klub wielosekcyjny. Trenować można w nim tenis ziemny, stołowy oraz koszykówkę.

- W imieniu Zarządu UKS Czułowianki Tychy dziękujemy, że znaleźliśmy się w gronie klubów partnerskich GKS Tychy. Kierunek, jaki obraliśmy, jest ambitny a perspektywa współpracy na płaszczyźnie marketingowej i szkoleniowej daje nam nowe możliwości. Jesteśmy przekonani, że jest to dla nas szansa rozwoju. Dla naszych najmłodszych członków Klubu podpisanie umowy oznacza, iż będą oni mogli przeżywać mecze GKS-u nie tylko z trybun, ale także z perspektywy murawy boiskowej podczas wyprowadzania zawodników. Uważam, że jest to dla naszych adeptów piłki nożnej wyjątkowa chwila. Dziękujemy również w ich imieniu- dodaje Paweł Kuś, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Czułowianka Tychy

Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy
Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy · fot. materiały prasowe GKS Tychy


Drugim klubem, który podpisał umowę z GKS Tychy jest Akademia Młodego Piłkarza. Zajmuje się ona szkoleniem chłopców, jak i dziewczynek już od trzeciego roku życia. Mottem przewodnim jest nauka przez zabawę. Zajęcia odbywają się w Pszczynie, Miedźnej, Radostowicach, Studzienicach, Bojszowach i w Międzyrzeczu.

- Współpraca z GKS Tychy to dla Akademii Młodego Piłkarza duże wyróżnienie, postaramy się je wykorzystać z korzyścią dla obu stron. Cieszymy się, że nasi trenerzy będą mogli korzystać z doświadczenia trenerów GKS-u w kwestiach szkoleniowych. Z kolei naszym podopiecznym potrzebne są wzorce sportowe do naśladowania, dlatego będziemy obecni na meczach. Liczymy również, że dobra postawa piłkarzy GKS-u będzie wzorem dla naszych dzieci - zaznacza Wojciech Bałuch z Akademii Młodego Piłkarza.

Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy
Kolejne kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy · fot. materiały prasowe GKS Tychy

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.