Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2024
  • 6 marca 2024
  • wyświetleń: 3391

[FOTO] Starsza kobieta potrącona przez samochód dostawczy

W poniedziałek 4 marca około godziny 10:35 na drodze wewnętrznej przy budynku wielorodzinnym na ul. Dmowskiego 23 doszło do potrącenia kobiety (81 lat) przez cofający pojazd dostawczy marki Fiat. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały: pogotowie, policja oraz zastępy strażaków KM PSP Tychy, JRG Tychy oraz OSP Bieruń Stary (z zabezpieczenia rejonu operacyjnego KM PSP Tychy).

Starsza kobieta potrącona przez samochód dostawczy - 04.03.2024 · fot. 112tychy.pl


Po dotarciu na miejsce strażacy wraz z ratownikami medycznymi wydobyli kobietę znajdującą się pod pojazdem. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala na dokładną diagnostykę. Doznała ogólnych obrażeń. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawcą jest 21-letni kierowca fiata. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów oraz relacji świadków zdarzenia wynika, że kobieta weszła na drogę w momencie gdy pojazd cofał, a kierowca nie był w stanie jej zobaczyć.

Działania służb na miejscu zdarzenia trwały około dwóch godzin. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.