tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2017

Potężne utrudnienia na DK-1 w Pszczynie, wielokilometrowe korki

Prace drogowe związane z budową ekranów dźwiękoszczelnych na pszczyńskim odcinku DK-1, wchodzą w najbardziej uciążliwą dla kierowców fazę. Trzeba liczyć się z potężnymi utrudnieniami.

Zakorkowany wjazd do Pszczyny od strony Bielska
fot. czytelnik


Drogowcy rozpoczęli wiercenie otworów pod ekrany dźwiękoszczelne w rejonie skrzyżowania z ulicą Górnośląską. W ciągu drogi krajowej nr 1, po obu stronach jezdni, ruch został zwężony do jednego pasa.

Duża część kierowców, żeby objechać zakorkowany odcinek krajówki, postanawia wjechać do centrum Pszczyny. Nie jest to najlepszy pomysł, ponieważ i tutaj często ruch odbywa się w ślimaczym tempie.

Na domiar złego w rejonie Piasku i Tychów, drogowcy prowadzą kolejne prace, które wiąże się z utrudnieniami. Pokonanie odcinka krajówki z Bielska-Białej do Katowic według doniesień kierowców, może trwać nawet dwie godziny.

Prace związane z budową ekranów i poprawą układu skrzyżowania z ul. Górnośląską w Pszczynie, rozpoczęły się początkiem sierpnia i mają potrwać do końca tego roku.

Utrudnienia na DK-1
fot. czytelnik

sid / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.