Wiadomości

  • 17 lutego 2024
  • wyświetleń: 1379

Do morza - ostatni singiel Chłodno promujący debiutancką płytę!

Duet Chłodno wypuścił ostatni singiel przed wydaniem albumu. Debiutancka płyta swoją premierę będzie miała już pierwszego dnia wiosny!Duet Chłodno kontynuuje swoją muzyczną podróż, prezentując słuchaczom "Do morza". Utwór wypełniony pięknymi emocjami i refleksją zapowiada wyjątkowy album "Ciepło", który na wiosnę z pewnością poruszy serca fanów. Chłodno przenosi słuchaczy w magiczny świat, gdzie morze staje się metaforą ukojenia i oczyszczenia.

- Każdy z nas posiada swoje schronienie, miejsce, gdzie zapomina o troskach i negatywnych emocjach. Morze, z jego niezgłębioną tajemnicą i potęgą, staje się symbolem tego wyjątkowego miejsca, gdzie można pozbyć się ciężaru codzienności. Wrzucamy swoje troski na fale, które wraz z odpływem, znikają na horyzoncie - mówią muzycy.

- Podczas tworzenia albumu wyjeżdżaliśmy w różne miejsca, ale to właśnie nad morzem znajdowaliśmy tak naprawdę siebie, to nad morzem potrafiliśmy wyciągnąć z siebie to co w nas siedzi i bardzo dużo nam to dawało. Każdy z nas znajdował nad morzem swój własny spokój, który teraz chcemy przenosić w naszych dźwiękach również naszym słuchaczom - opowiadają członkowie duetu Chłodno.

Premiera albumu "Ciepło" zaplanowana jest na 21 marca, a wyjątkowy koncert premierowy odbędzie się dzień wcześniej, 20 marca, w Warszawie. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć magii ich muzyki na żywo. W kwietniu zespół wyruszy w trasę koncertową. Jej finał planuje w Pszczynie!

Piosenki "Do morza" możecie posłuchać w popularnych serwisach streamingowych - kliknij.

O duecie ChłodnoChłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki Zastryżnej oraz Szymona Pałyza. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się̨ w jedno.

Chłodno ma na koncie koncerty w ponad 40 polskich miastach oraz za granicą, zarówno na małych jak i dużych scenach m.in. Lato na Fortach, Juwenalia Krakowskie, Yass Festiwal, Sofar Sounds, Festiwal Fama. W 2022 roku zostali twarzą kampanii Dr.Martens #toughertogether. Ich utwory regularnie znajdują miejsce na playlistach serwisów streamingowych, a słuchaczy ciągle przybywa.

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.