
Wiadomości
- 19 lutego 2024
- wyświetleń: 3633
[ZDJĘCIA] Wandale odpalili race na Paprocanach. Zniszczona przystań kajakowa
Kilka dni temu grupa kilkunastu chuliganów odpaliła race na terenie przystani kajakowej w Ośrodku Paprocany. Skutki tej „zabawy”: kilkanaście przypalonych desek do wymiany i straty na co najmniej 1000 złotych.
O wandalizmie poinformował w czwartek rano tyski urząd miasta. Sprawa została przekazana policji - zabezpieczono także nagrania z monitoringu. Straty ustala MOSIR razem z rzeczoznawcą.
- Do tej pory każdy z wandali dokonujący zniszczeń na terenie ośrodka został zatrzymany oraz poniósł prawne i finansowe konsekwencje swoich czynów. Razem z MOSiR Tychy apelujemy: szanujmy naszą wspólną własność - czytamy w komunikacie urzędników.
ZOBACZ TAKŻE

25 majaCharytatywny Bieg Świetlika na Paprocanach. Dochód na budowę hospicjum stacjonarnego dla dzieci!

Gorący tematPrzetarg na wykonanie umocnienia linii brzegowej na Paprocanach

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach alarmuje: częściej dochodzi do wandalizmu

Gorący temat[ZDJĘCIA, WYNIKI] Tyski Bieg Wielkanocny dla dzieci - złap zajączka!

Gorący temat[FOTO, WIZUALIZACJA] Na Paprocanach budują nową przystań sportów wodnych

Ktoś wygiął ramię wycieraczki. Pękła szyba. Poszukiwany sprawca!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.