tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2017

Poznaj trzy cechy dobrej agencji pracy tymczasowej

Artykuł sponsorowany:

Agencja pracy tymczasowej to jedno z tych miejsc, którego istnienie przynosi korzyści zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Pozwala na szybkie znalezienie zatrudnienia, a jednocześnie zwalnia firmy z obowiązku samodzielnego rekrutowania personelu. Na co zwracać zatem uwagę, gdy chce się wybrać tą, której można będzie zaufać?

1


Po pierwsze - doświadczenie
Nie jest wcale powiedziane, że agencje debiutujące dopiero na rynku nie są w stanie solidnie i profesjonalnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Należy jednak liczyć się z tym, że często mają problemy wynikające z nieznajomości branży oraz błędnej interpretacji zapotrzebowania zgłaszanego przez zatrudniających i zatrudnionych. Firma taka, jak nasza, obecna na rynku już od lat, nie popełnia tego rodzaju błędów. Zna rynek i wie, jak wykorzystywać jego potencjał.

Po drugie - indywidualne podejście
Nawet, jeśli agencja pracy tymczasowej otrzymuje powtarzające się zlecenia, jej pracownicy nie mogą popadać w rutynę. Jest to niebezpieczne przede wszystkim dlatego, że wiąże się z ryzykiem wykonywania swoich obowiązków niestarannie. Niestety, przekonanie o własnej nieomylności mści się zdumiewająco szybko. Jeśli jednak agencja, tak jak my, traktuje każdego klienta priorytetowo, nie ma mowy o zgubnej rutynie. Doceniają to zarówno pracodawcy, jak i potencjalni zatrudnieni.

Po trzecie - wszechstronność
Klienci odwiedzający siedzibę agencji pracy tymczasowej liczą na to, że pomoże im ona w znalezieniu zatrudnienia lub wykwalifikowanych pracowników. Nie interesuje ich przy tym profil jej działalności. Jeśli zdecydowała się na przyjęcie zlecenia, powinna się z niego wywiązać jak najlepiej. Nam udało się już zaspokoić oczekiwania dziesiątek firm reprezentujących 22 branże. Wszechstronność jest więc jednym z naszych znaków rozpoznawczych.

Nie ma na co czekać!
Jeśli interesuje Cię solidna, wiarygodna i nowoczesna agencja pracy tymczasowej ATERIMA jest jedną z tych firm, którym możesz zaufać. Nie czekaj więc w nieskończoność i odwiedź naszą stronę internetową.