tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2017
  • 3 września 2017

Spacer z aparatem fotograficznym dookoła Paprocan

Za nami:

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne organizuje kolejny spacer fotograficzny po Tychach, tym razem dookoła Jeziora Paprocańskiego, organizowany przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne.

tychy
Spacer fotograficzny dookoła Paprocan · fot. Tyskie Towarzystwo Fotograficzne


Spotykamy się o godzinie 16.00 na pętli trolejbusowej. Na początku spaceru wstąpimy na odbywającą się przy Hucie Paprockiej II Tyska Wystawa Klasyków 2017.

Tradycyjnie przyjść może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Organizatorzy szacują, że przejście trasy zajmie około trzech godzin. Obowiązuje regulamin, dostępny na www.ttf.tychy.pl/plenery. TTF zwraca uwagę na obowiązek posiadania na czas imprezy przez każdego uczestnika opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Patronat medialny: tygodnik Echo, portale eTychy.org - Tychy i tychy.info. Patronat: Tychy Press Photo. Więcej informacji o TTF-ie na stronie www.ttf.tychy.pl.

W październiku zdjęcia wykonane podczas tego, jak i innych tegorocznych spacerów, będzie można obejrzeć na wystawie i podczas slide show w Pasaż Kultury Andromeda w Tychach.

ab / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.