tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2017
  • 26 sierpnia 2017

Potańcówka na osiedlu A. Muzyka na żywo i warsztaty taneczne

Za nami:

Urząd Miejski w Tychach zaprasza na plenerową zabawę taneczną "Potańcówka na osiedlu A", która odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku na Placu św. Anny w godzinach od 17.00 do 21.00. Wydarzenie jest działaniem Muzeum Miejskiego w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

potańcówka
fot. ze zbiorów Muzeum Miejskiego w Tychach


Program imprezy przewiduje zabawę przy muzyce na żywo oraz mini warsztaty taneczne. Do tańca zagrają i animacje taneczne poprowadzą kapele Rube Świnÿe i Pokrzyk. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, między innymi, jak zawirować w transowym oberku, jak nie zmęczyć się w polce, co to "krzyżok", "mietlorz", "klapok" oraz jak ułożyć w 20 sekund wiejską przyśpiewkę, której nie wstyd zaśpiewać kolejnego dnia. Krawaty nie są obowiązkowe, jednak koszule i wirujące sukienki lub spódnice dodadzą zabawie uroku. Warto zabrać ze sobą wygodne buty do tańca oraz pozytywny, wakacyjny nastrój.

ab / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.