Wiadomości

  • 6 grudnia 2023
  • 14 grudnia 2023
  • wyświetleń: 8409

Na ulicach Tychów spotkacie świąteczny trolejbus! Jak go namierzyć?

Za nami:

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... W środę 6 grudnia na ulice Tychów wyjechał specjalny świąteczny trolejbus! Tego dnia - w Mikołajki - można było w nim spotkać Świętego Mikołaja, który rozdawał upominki oraz słodycze. Pojazd będzie kursował do końca roku. Można go namierzyć po sygnale GPS!

Świąteczny trolejbus - 05.12.2023 · fot. Tyskie Linie Trolejbusowe


Trolejbus wyjechał w miasto w godzinach popołudniowych i razem z Mikołajem wykonał kursy na kilku różnych liniach.

- Jeżeli nie spotkacie nas w Mikołajki, to nic straconego - świąteczny trolejbus będzie kursował do końca roku na wszystkich naszych liniach - zapowiada przewoźnik.

Mikołajki w świątecznym trolejbusie - 06.12.2023 · fot. Tyskie Linie Trolejbusowe


Jeśli jeszcze nim nie jechaliście, a macie na to ochotę, zlokalizujecie go po GPS na stronie lub w aplikacji https://czynaczas.pl/gzm - jest oznaczony czapeczką Mikołaja!

Świąteczny trolejbus - zrzut ekranu z aplikacji
Świąteczny trolejbus - zrzut ekranu z aplikacji · fot. ZTM


- Trolejbus przystrojony w ozdoby będzie jeździł do końca roku praktycznie codziennie na zadaniach różnych linii, które obsługujemy, ale już bez Mikołaja - informuje Tomasz Kumor, Koordynator ds. organizacji przewozów.

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.