tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2012
  • 18 października 2012

Kobranocka w Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj

Za nami:

Kolejna legendarna grupa wystąpi z koncertem w Tychach. Na koncert Kobranocki zaprasza 18 października (czwartek) Skup Kultury.

Kobranocka występuje na scenie od ponad 27 lat. Początkowo zespół nazywał się „Latający Pisuar”. Cechą charakterystyczną tekstów Kobranocki (pisanych zwykle przez Andrzeja Michorzewskiego - psychiatrę z zawodu) jest ich abstrakcyjna metaforyka.

Zespół zagrał ogromną ilość koncertów w kraju i za granicą. Wystąpił jako support przed Guns N'Roses, Scorpions i Die Toten Hosen.

Kapela współpracowała z wieloma wybitnymi artystami takimi jak między innymi Kayah, Ewelina Flinta, Martyna Jakubowicz, Kasia Nosowska, Edyta Bartosiewicz, Bogdan Hołownia, Grzegorz Ciechowski.

Piosenki grane na koncertach to przekrój twórczości zespołu. To solidnie i energetycznie zagrany punk'n'roll z przebojami takimi jak "List z Pola Boju", "Ela Czemu Się Nie Wcielasz", "Nikomu Nie Wolno Się Z Tego Śmiać", "Hipisówka", "Kocham Cię Jak Irlandię" i wiele innych.

Ostatni album "Spox!" promują single "Intymne życie mrówek" oraz tytułowy numer trasy - "Niech toczy się rebelia!".

Skład zespołu: Andrzej "Kobra" Kraiński (wokal, gitara), Jacek, "Szybki Kazik" Bryndal (bas, wokal), Jacek Moczadło (gitara), Piotr "Vysol" Wysocki (perkusja).

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 27 zł (w dniu koncertu), do nabycia w klubie oraz sieci tickietpro.pl.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj