Wiadomości
- 30 listopada 2023
- wyświetleń: 2633
[FOTO] Czegokolwiek się uczysz dla siebie się uczysz. Wręczono stypendia!
Podczas sesji Rady Miasta Tychy w czwartek 30 listopada wręczono stypendia "Quod discis tibi discis" („Czegokolwiek się uczysz dla siebie się uczysz”).
Symboliczne czeki przekazali nagrodzonym: Bogdan Białowąs - pełniący funkcję Prezydenta Miasta Tychy oraz Barbara Konieczna - Przewodnicząca Rady Miasta Tychy. Wśród wyróżnionych w tym roku znaleźli się: Tomasz Budziosz, Oktavia Bujnowicz, Katarzyna Janik, Zuzanna Jarlaczyńska, Marta Łuka, Izabela Medoń, Paweł Szczęsny oraz Wiktoria Żelazna.
Stypendium przyznawane jest studentom legitymującym się wybitnymi osiągnięciami naukowymi i zaangażowaniem w pracę na rzecz promocji i rozwoju miasta Tychy. Uprawnionymi do składania wniosków są studenci, których średnia ocen pozwala otrzymać stypendium naukowe w macierzystej uczelni.
ZOBACZ TAKŻE
Prezydent Tychów Maciej Gramatyka z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok
Gorący tematUroczysta sesja Rady Miasta. Tychy mają sześciu nowych Honorowych Obywateli
Mieszkańcy czekają na kompleksową budowę drogi. Przez brak środków muszą jeszcze poczekać...
Obradowała Rada Miasta Tychy. Wśród uchwał organizacja sezonu kąpielowego i działalność MOPS
Obradowała Rada Miasta. Uchwalono między innymi Plan ogólny Miasta Tychy
Styczniowa sesja tyskiej Rady Miasta. Wśród uchwał apel w sprawie języka śląskiego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








