Wiadomości

 • 17 listopada 2023
 • wyświetleń: 149

WIKT Codzienny: dlaczego warto skorzystać z oferty?

Artykuł sponsorowany:

Jak znaleźć dobry catering dietetyczny? Czy dieta pudełkowa jest… droga? Wiele osób ma podobne wątpliwości. Spora część decyduje się na WIKT Codzienny. Co sprzedajemy? W jakich cenach? Dlaczego wiele osób uważa, że nasze diety pudełkowe są najlepsze?

catering dietetyczny


Co ma w ofercie nasz catering dietetyczny?Catering WIKT Codzienny sprzedaje rozmaite diety pudełkowe. Nasza firma cateringowa oferuje dopracowane usługi, które zdobywają serca coraz większej liczby klientów. Na co możesz się w tym momencie zdecydować? Zapoznaj się z listą, a sam zobaczysz, że wyboru jest dużo!

 • Dieta Wybór Menu
 • Dieta Standard
 • Dieta Sport
 • Dieta Dash
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Vege + Fish
 • Dieta Low IG
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Office
 • Dieta Ekonomiczna


WIKT Codzienny przygotowuje diety pudełkowe dla rozmaitych osób. Zarówno dla pań, jak i dla panów. Jeżeli chcesz dokonać zmian i wiesz, że potrzebne są Ci profesjonalne usługi cateringowe, to zdecyduj się na WIKT Codzienny. Z naszej oferty korzystają m.in. osoby, których największym marzeniem jest zgubienie wagi. Chodzi o kilka, kilkanaście, a czasami nawet o kilkadziesiąt kilogramów.

Prawdziwym hitem jest Dieta Wybór Menu. W tym przypadku to klient decyduje o potrawach, którymi będzie się delektował. Co jeszcze możemy Ci zaproponować? To Dieta Standard. M.in. dla osób, które preferują zdrowy styl życia i chcą prawidłowo się odżywiać. Jesteś sportowcem? Trenujesz tylko od czasu do czasu? A może regularnie jeździsz na rozmaite zawody itd.? Zdrowe, regularne jedzenie jest ważne. Nasza Dieta Sport to zaś idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale również osiągać bardziej satysfakcjonujące rezultaty sportowe. Co jeszcze oferuje WIKT Codzienny? Tego możesz dowiedzieć się po sprawdzeniu naszej strony internetowej. Warto też skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Każda dieta pudełkowa Tychy ma swoje indywidualne cechy… Jakie?Chodzi w tym temacie nie tylko o same nazwy. Już wiesz, że WIKT Codzienny oferuje rozmaite diety pudełkowe. Jakie są inne znaki rozpoznawcze? Wszystko zostało bardzo pieczołowicie opisane w zakładce „Diety”. Możesz tam dowiedzieć się, że np. Dieta Standard cechuje się bardzo atrakcyjnymi warunkami finansowymi. Dodatkowo zestawy składają się z 5 posiłków na dzień. Ważnym czynnikiem jest tutaj kaloryczność. Zainteresowane osoby mogą zdecydować się na: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal lub 2500 kcal.

Czym jeszcze wyróżniają się diety pudełkowe? Odpowiednim rozkładem makroskładników. W zakładce „Diety” masz konkretne liczby. Możesz także dowiedzieć się, na jakich produktach bazuje nasza firma. W przypadku Diety Standard jest od 20% do 25% białka. Dodatkowo dieta cechuje się odpowiednią zawartością tłuszczów (od 30% do 35%) i węglowodanów (od 45% do 50%). Tego typu informacje są bardzo przydatne. Zainteresowani klienci mogą też dowiedzieć się, dla kogo są przeznaczone konkretne diety pudełkowe.

Ile pieniędzy trzeba wydać za catering od WIKT Codzienny?Tę informację możesz sprawdzić na kilka sposobów. Nie tylko w zakładce „Diety”. Obok znajduje się „Cennik”. Co trzeba tutaj zrobić? Cały dział jest bardzo intuicyjny w aspekcie obsługi. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną dietę pudełkową, aby poznać warunki finansowe. Przypuśćmy, że zdecydowałeś się na Dietę Ekonomiczną. Mamy tutaj 4 rozmaite kaloryczności do wyboru. M.in. właśnie od tej cechy zależą ceny. W przypadku kaloryczności 1200 kcal... cena bazowa to tylko 49 PLN (dziennie). A to jeszcze nie koniec znakomitych informacji! W końcu nasza firma WIKT Codzienny oferuje wiele promocji. Dzięki temu wydatki są jeszcze mniej odczuwalne. Np. w tym momencie można wpisać kod „HALLOWEEN” i uzyskać zniżkę 24%. Jeśli spodobała Ci się ta oferta, to nie zwlekaj, ponieważ możesz z niej skorzystać tylko w ciągu kilku najbliższych dni. Do wyboru są także inne promocje - warto się z nimi zapoznać.

Dlaczego wybrać WIKT Codzienny? Ponieważ oferujemy rozmaite diety pudełkowe (różniące się np. kalorycznością) i mamy niskie ceny!

Sprawdź również: Naturalny Catering, https://fitposilki.pl/,]Fit Posiłki[/url]