Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2023
  • wyświetleń: 303

Śląski Prometeusz 2023 - Tychy z wyróżnieniem!

W środę 15 listopada podczas uroczystej gali w Filharmonii Śląskiej rozstrzygnięto konkurs Śląski Prometeusz 2023, organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Tychy otrzymały wyróżnienie w kategorii "Samorząd z otwartym sercem", za zaangażowanie w realizację lokalnej polityki społecznej na rzecz rozwoju społecznego województwa śląskiego.

Śląski Prometeusz 2023 - Tychy z wyróżnieniem
Śląski Prometeusz 2023 - Tychy z wyróżnieniem · fot. UM Tychy


Śląskie Prometeusze to nagrody dla wyróżniających się pracowników systemu pomocy i integracji społecznej w województwie śląskim. Nagrodę dla Tychów odebrała Iwona Rogalska - dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

- Wyróżnienie Samorząd z otwartym z sercem to tak naprawdę uznanie dla całego zespołu pracowników zaangażowanych w działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Nasza praca nie jest łatwa, ale niezwykle ważna. Cieszy, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane przez społeczność oraz instytucje, z którymi współpracujemy - mówi Iwona Rogalska.

To nie pierwsze wyróżnienie dla tyskiej instytucji. W poprzednich latach - w 2019, 2021 i 2022 roku nagrody Śląskiego Prometeusza odbierali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.