tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2017

Trwa nabór pracowników do Wodnego Parku Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Ruszyła rekrutacja pracowników do działu obsługi klienta w Wodnym Parku Tychy. Zatrudnienie w obiekcie znajdzie co najmniej 20 osób. Zgłoszenia można wysyłać do 18 sierpnia br.

park wodny Tychy


Nowo zatrudnieni pracownicy będą odpowiedzialni za kilka stref: kas, saun, wellness, Edukatorium. Będą oni osobami „pierwszego kontaktu” z klientem. Do ich zadań będzie należała bieżąca obsługa poszczególnych części obiektu, aktywna współpraca z innymi działami oraz wspieranie managera aquaparku w realizacji ogólnej strategii.

Najbardziej pożądanymi cechami przyszłych pracowników są zaangażowanie, kreatywność i chęć tworzenia przyjaznej atmosfery nowego obiektu.
Zależy nam, by pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi klientami. To podstawowe cechy, które każda z tych osób musi posiadać - mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes RCGW S.A., inwestora Wodnego Parku Tychy - Nieoceniona będzie również dokładność i komunikatywność - dodaje.

Praca na tym stanowisku będzie realizowana w systemie dwuzmianowym, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo by zminimalizować uczucie znużenia, pracownicy będą rotowali pomiędzy poszczególnymi strefami.

Inwestor obiektu, spółka RCGW S.A. gwarantuje dla wszystkich zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego oraz motywacyjny system wynagrodzeń.
Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) można wysyłać do 18 sierpnia br. pocztą elektroniczną na adres rcgw@rcgw.pl.
Szczegóły rekrutacji - bit.ly/2uFRygB

kk / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj