Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2023
  • 19 listopada 2023
  • wyświetleń: 633

Teatr się dzieje. Rodzinne warsztaty w Teatrze Małym

Za nami:

Warsztaty twórcze w ramach nowego cyklu „Teatr się dzieje” będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do najmłodszych dzieci, które ukończyły 5. rok życia. Pierwsze spotkanie zaplanowano na niedzielę 19 listopada o godzinie 12:00. Teatr Mały zaprasza do Pasażu Kultury Andromeda!

teatr się dzieje


Cykl niedzielnych warsztatów rodzinnych sięgających po różne dziedziny sztuki stanowi swoistą kontynuację projektu „Dzieciniec teatralny”. Jest on realizowany od trzech lat w ramach dotacji NCK. Jego kolejne odsłony cieszą się rosnącą popularnością wśród młodych odbiorców i bliskich im dorosłych.

Program warsztatów, przygotowywany i realizowany przez zespół edukatorek Teatru Małego, ma na celu ukazanie teatru jako przestrzeni pełnej twórczej dynamiki, miejsca, które się dzieje, nie stoi. Stąd w programie warsztatów znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym, czy muzycznym.

  • Wiek: 5+
  • Cena biletów: 10 zł/os
  • Ważne! Liczba miejsce ograniczona!

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj